Hem Partide Hem Mecliste

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, geçtiğimiz gün hem AK Parti İl Başkanlığı’nda partilileri ile bir araya geldi hem de İlk Genel Meclisi’nde meclis üyeleri ile buluştu. Bir gün içerisinde çok sayıda programa katılan ve ilçelerin ardından Merkez İlçe’de de faaliyetlerini sürdüren Turan, hız kesmiyor.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, gerçekleşen programları ile ilgili “Bugün Çanakkale’de; İl Genel Meclisi AK Parti Grubu ve MHP grubunu, yerel basınımızı ve esnaflarımızı, Merkez İlçe Yönetim Kurulumuzu ziyaret ettik” ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Naim Makas ise gerçekleşen program ile ilgili “Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan ile birlikte İl Genel Meclis Grubumuzu ziyaret ederek, Meclis Başkanımız Nejat Önder ve Meclis Üyelerimizle istişarelerde bulunduk.

Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan ve Merkez İlçe Başkanımız Aynur Tuna Yavaş ile birlikte Merkez İlçe Yönetim Kurulu Toplantısına katılarak, istişare ve değerlendirmelerde bulunduk” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 03/08/2022, Çarşamba günü yayınlandı, 274 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com