“Partimizi iktidara taşıyacağımıza inanıyoruz”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

CHP parti örgütünün katılımı ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda CHP’nin parti okullarından, kadın kollarını yapacağı çalışmalara ve geleceğe dair çalışmalar konu edindi. Yapılan çalışmalar ile halkla daha yakın temasa geçildiği belirtildi. Ana muhalefet partisi erken seçimle beraber iktidara geleceklerini belirtirken “Bizim iktidarımızda hiçbir çocuk gece yatağa aç girmeyecek” sloganını hatırlattı. Gerçekleşen toplantıya CHP Parti Okulu Balıkesir, Çanakkale Bölge Koordinatörü Berna Kutsal Özer, CHP Kadın Kolları MYK üyesi Hürmüz Avcı da katılım gösterdi.

Gerçekleşen toplantıya CHP Parti Okulu Balıkesir- Çanakkale Bölge Koordinatörü Berna Kutsal Özer, CHP Kadın Kolları MYK üyesi Hürmüz Avcı katıldı. İl Başkanı Metin Ümit Ural, Cumhuriyet Halk Partimiz her an seçim olmasını bekliyor diyerek erken seçim vurgusu yaptı ve seçime hazır olduklarını belirtti. Kadın Kolları Çanakkale İl Başkanlığı Genel Başkanın, aile destekleri sigortası çalışmalarına hız verdi.

CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural toplantıya ve gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Bize katılın ve geleceğimizi birlikte kuralım”

Metin Ümit Ural konuşmasında “Her hafta sürekli toplantılarla geleceğimizi planlamaya çalışıyoruz. Cumhuriyet Halk Partimiz her an seçim olmasını bekliyor ve her an bir erken seçimle bu ülkenin kaderine değişeceğine inanıyor. Burada özellikle tüm örgütlerimiz uyum içerisinde çalışıyor. Her hafta sürekli toplantılarla geleceğimizi planlamaya çalışıyoruz. Burada iki değerli konuğumuz var. Hürmüz Avcı Kadın Kolları MYK üyemiz, kendisi Balıkesirli ve bizleri sık sık ziyaret ediyor. Berna Kutsal Özer ise Balıkesir, Çanakkale ile ilgili bölge koordinatörümüz. Bugün hep birlikte bir durum değerlendirmesi yapıyoruz. Diyoruz ki geliyor gelmekte olan diyoruz ki halkımıza biz hazırız bize katılın ve geleceğimizi birlikte kuralım. Bizim burada olan arkadaşlarla bir dileğimiz var. Bizim iktidarımızda hiçbir çocuk gece yatağa aç girmeyecek” dedi.

“Parti okulu ile ilgili çalışmalarımız çok iyi gidiyor”

CHP Parti Okulu Balıkesir- Çanakkale Bölge Koordinatörü Berna Kutsal Özer,” Bugün tamamen çok güzel bir tesadüfün neticesinde birlikteyiz. Öbek çalışmaları çok güzel bir şekilde ilerliyor. Öbek çalışmaları sayesinde biz komşularımızı daha yakından tanıyıp, sandık güvenliği açısından çok daha verimli hale getirdiğimize inanıyor ve gözlemliyoruz. Çok daha yakın ilişkiler kurarak sandık güvenliğimizi yavaş yavaş yapılandırmaya başlamış bulunmaktayız. Parti okulu ile ilgili çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Planlı bir şekilde çalışıyoruz, öbek çalışmalarıyla partimizi iktidara taşıyacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı

Aile destekleri sigortasının herkese anlatılması görevi verildi”

CHP Kadın Kolları MYK üyesi Hürmüz Avcı,” Kadın kollarına Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu tarafından, aile destekleri sigortasının herkese anlatılması görevi verildi. Biz de CHP Kadın Kolları Genel Başkanım Nazlıaka, öncülüğünde aile destekleri sigortasını anlatmak üzere burada bulunuyoruz. İl kadın kollarımızla beraber onun çalışması için geldik” dedi.

Cihan Peker-Tunahan Ünsal


Bu haber 02/08/2022, Salı günü yayınlandı, 280 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com