ÇOMÜ ev sahipliği yapacak

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Trakya Üniversiteler Birliği 6.Lisansüstü Öğrenci Kongresine Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) ev sahipliği yapacak.

Trakya Üniversiteler Birliği 6. Lisansüstü Öğrenci Kongresi, 17-18 Kasım 2022 tarihleri arasında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ev sahipliğinde Çanakkale’de gerçekleştirilecek.

Kongrenin amacı Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Eğitim Bilimleri alanlarında araştırma yapan lisansüstü öğrencileri bir araya getirmek ve farklı üniversitelerdeki öğrenciler arasındaki etkileşimi artırmak, yeni kavram ve teorilerin tartışılmasını sağlanması amaçlanmaktadır. Lisansüstü eğitimde güncel konularının tartışılıp ve alanla ilgili araştırma yapan öğrencilerin çalışmalarını paylaşacağı Lisansüstü Öğrenci Kongresinin, lisansüstü öğrenciler arasında sinerji oluşturmanın yanında genç araştırmacıları da motive edici yanı önemli kabul edilmektedir.

2016 yılından beri her yıl Trakya Üniversiteler Birliği üyesi bir üniversite ev sahipliğinde gerçekleştirilmekte olan Lisansüstü Öğrenci Kongresi bu yıl da farklı disiplinlere katkı sağlayan değerli öğrencileri Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde bir araya getirecek. Kongre ve önemli tarihler hakkında bilgi almak için http://tublok.comadresinin ziyaret edilebileceği belirtilirken 17-18 Kasım 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan kongreye katılımcılar bekleniyor.

Haber Merkezi


Bu haber 02/08/2022, Salı günü yayınlandı, 294 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com