“Muhteşem bir gösteriye hazır mısınız?”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Troya Müzesi’nde, 4 Ağustos tarihinde, saatler 22.00’yi gösterdiğinde, gösteri icra edilecek. Troya Müzesi tarafından konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede, “Muhteşem bir gösteriye hazır mısınız?” ifadeleri kullanıldı.

Troya Müzesi sosyal medya hesabından konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede, “4 Ağustos 22:00’de Troya Müzesi’nin büyüleyici atmosferinde, zeytin bahçesinde, yıldızların altında Muhteşem bir gösteriye hazır mısınız?

Kutlamalara, kahramanlıklara tanık olduk. Savaşlar ve yangınlar gördük. Kentimizin uzun ve inişli çıkışlı tarihi boyunca bastığınız topraklara bastık, geçtiğiniz tarlaları ektik, şu köşedeki taşlarla surlar inşa ettik, denizden balık tuttuk, bu topraktan çömlek yaptık, sıcak yaz günlerinde karşıdaki zeytin ağaçlarının altında dinlendik, savaştık, yok olduk…

Bu coğrafyayı, rüzgârı, toprağın, gökyüzünün ve denizin rengini, havayı, zeytin ağaçlarını ve taşları hafızanıza yazın.

Topraklarımıza hoş geldiniz.

Küçük tavsiyeler; kamp sandalyeni al, toprak zemine uygun ayakkabılarını giy, sivrisinekler için önlemini al, varsa el feneri al, yoksa akıllı telefonundan ışıklandırma uygulamasını kullan ve lütfen kuru otların yaratacağı sorunu göz önüne al ve sigara içme. Unutmadan, harika bir gecenin parçası olacaksın, tadını çıkar” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 31/07/2022, Pazar günü yayınlandı, 791 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com