Hasan Doğan anıldı

3 hafta önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

2005-2013 yılları arasında, Gökçeada’da ilçe Tarım Müdürü olarak görev yapan merhum Hasan Doğan anısına pilav ikramı gerçekleşti. 

Ada halkının sevgisini kazanan bir isim olduğu belirtilen ve yaptığı işler itibariyle takdir kazanan Hasan Doğan anısına düzenlenen etkinliğe çok sayıda vatandaş katıldı.

Gökçeadanınsesi.com’da yer alan haberde, “

“2005-2013 yılları arasında Gökçeada İlçe Tarım Müdürlüğü görevini yapan merhum Hasan DOĞAN’ın anısı ve hayrına Gökçeada İlçe Tarım Müdürlüğü’nün koordinesi ve ilçemiz hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile 28 Temmuz 2022 tarihi 12:30-14:00 saatleri arasında İlçe Meydanında “Hayır Yemeği” organizasyonu düzenlenmiştir.

Merhum Hasan DOĞAN Bey evli ve bir kız çocuğu sahibidir.

İlçemizde görev yaptığı süreç boyunca ada tarımına kendisi ve ekibi büyük katkılar sağlamıştır.

Gökçeada’nın “Organik Ada ve Organik Tarımın Merkezi ” haline gelebilmesi için uzun yıllar emek vererek, kurumsal anlamda tüm üreticilerimize dokunmuştur; Organik Tarım konularında hâlihazırda İlçe Tarım Müdürlüğü’nce yürütülen projelerin birçoğu kendisinin görev yaptığı dönemlerde uygulamaya alınmıştır.

İlçemizden ayrıldıktan sonra da Gökçeada ile bağını kopartmamış, ara ara ziyaretlerde bulunup, gerek üretici, gerekse kurumsal anlamda tecrübelerinden fayda sağlanılmıştır.

Merhuma Allahtan rahmet dileriz, ailesinin, sevenlerinin ve Tarım camiasının başı sağ olsun.” ifadeleri yer aldı.

Kaynak-Fotoğraf: https://gokceadaninsesi.com/gokceadalilar-dan-liyakate-saygi/


Bu haber 28/07/2022, Perşembe günü yayınlandı, 438 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com