Çanakkale için bir ilk

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale’de inşa edilen ve açılışı yapılacak olan ilk Millet Bahçesi faaliyete geçiyor. Ezine’de yapılan Millet Bahçesi 27 Temmuz Çarşamba günü, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun katılımları ile açılacak.

Çanakkale’de bir ilk gerçekleşecek ve bölgede hazırlıkları tamamlanan ilk millet bahçesi faaliyete geçmiş olacak. Ezine’nin tam göbeğinde yer alan bölgeye konumlanan Millet Bahçesi’nin açılışı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun da katılımları ile 27 Temmuz Çarşamba günü, 14.30’da gerçekleşecek.

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, gerçekleşecek olan açılış programı ile ilgili yapmış olduğu paylaşımında “Çanakkale’mizin ilk millet bahçesi Ezine Millet Bahçemiz açılıyor. Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank, AK Parti Grup Başkanvekilimiz Sayın Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Jülide İskenderoğlu’nun katılımlarıyla gerçekleştireceğimiz Ezine Millet Bahçesi Açılışı ve Araç Teslim Töreni’mizde tüm hemşehrilerimizi aramızda görmekten onur duyarız” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 26/07/2022, Salı günü yayınlandı, 354 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com