Osman Boran’ın ailesi ziyaret edildi

3 hafta önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş, Ayvacık Hasbahçe kamp alanından balık avlamak için botla ayrılması sonucu denizde kaybolan Osman Boran’ın ailesini ziyaret etti.

Ayvacık Ahmetçe altı mevkiinde ikamet eden kayıp Osman Boran’ın ailesi ile bir süre görüşen Vali İlhami Aktaş, aileye geçmiş olsun dileklerini iletti ve sabırlar diledi.

Vali Aktaş, “Kaybolan vatandaşımızı bir an önce sağ salim bulmak için devletimizin tüm imkanlarını seferber ettik. Arama çalışmaları aralıksız devam ediyor” dedi.

Arama çalışmalarının yapıldığı Hasbahçe kamp alanında da incelemelerde bulunan Vali İlhami Aktaş, arama kurtarma ekipleri ile olay yerinde görüşerek arama çalışmalarında gelinen son durum hakkında bilgi aldı ve ekiplere kolaylıklar diledi.

Ayvacık Hasbahçe kamp alanından balık avlamak için botla ayrıldıktan sonra eve dönmeyen kayıp Osman Boran için başlatılan arama çalışmaları sürüyor.

Vali İlhami Aktaş’a Ayvacık Kaymakamı İlker Eker, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin Saruhan, İlçe Jandarma Komutanı Eren Arslantaş, İlçe Emniyet Müdür V. Mustafa Koç ve Küçükkuyu Sahil Güvenlik Komutanı Ahmet Yakın eşlik etti.

Haber Merkezi


Bu haber 25/07/2022, Pazartesi günü yayınlandı, 1701 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com