Arıkan Cinayeti ile ilgili şok gelişme

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Gelibolu’da geçtiğimiz gün Fen Bilimleri Dershaneleri kurucusu, eğitimci Nazmi Arıkan ve şoförü cinayete kurban gitmişlerdi.

Sabah Gazetesi, cinayet ile ilgili yeni gelişmeyi kamuoyuna duyurdu. Sabah’ın haberinde, “Yapılan araştırmada Tokatspor kulübü başkanı ve aynı zamanda eğitim kurumları sahibi Ufuk Akçekaya‘nın olay mahalline olaydan bir kaç saat önce otobüs ile geldiği, Nazmi Arıkan ile geçmişten alacak verecek meselesi nedeniyle husumetli olduğu, cinayet ardındanda taksi ve otobüs kullanarak başka bir ile kaçtığı belirlendi.

Adresi tespit edilen şüpheli Çanakkale Başsavcılığı’nın talimatı ile kıskıvrak yakalandı. Ufuk Akçekaya‘nın olay sabahı ise sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak suçlamaları kabul etmediği ortaya çıktı. Akçekaya yayınladığı videoda “olay müthiş bir tezgah, müthiş bir kumpastır. Ben 18 Ekim 2021 de Etiler’de bıçaklandım. Beni o dönem bıçaklayanlar Nazmi Arıkan ve çetesiydi.

Sonra öğrendim ki beni korkutmak sindirmek için 5-6 milyon ödemişler. 5 yıl ceza aldılar. Araya adam koyup şikayetimi geri çekmem için alacağımı vereceklerini söylediler. Sonra öğrendim ki beni korkutmak sindirmek için 5-6 milyon ödemişler. 5 yıl ceza aldılar. Araya adam koyup şikayetimi geri çekmem için alacağımı vereceklerini söylediler.Sonra öğrendim ki beni korkutmak sindirmek için 5-6 milyon ödemişler. 5 yıl ceza aldılar. Araya adam koyup şikayetimi geri çekmem için alacağımı vereceklerini söylediler” ifadeleri yer aldı.

Kaynak: https://www.sabah.com.tr/galeri/yasam/son-dakika-nazmi-arikan-cinayetinde-sok-gelisme-tokatspor-kulubu-baskani-ufuk-akcekaya-gozaltinda/17


Bu haber 14/07/2022, Perşembe günü yayınlandı, 454 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com