Turan sokağın sesine kulak verdi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İlçelerde, köylerde ve beldelerde gerçekleşen programların ardından, saha çalışmalarında hız kesmeyen AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale’de bir dizi programlarda bulundu. Merkez’de sokaklarda incelemelerde bulunan ve vatandaşlarla bir araya gelen Turan, “Hemşerilerimizin derdi, bizim derdimiz” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, geçtiğimiz günlerde ilçelerde bir dizi programa katıldı. İlçe programlarının ve açılışların ardından ise Çanakkale Merkez’de program gerçekleşti. Turan, Merkez’de başta Aynalı Çarşı olmak üzere esnaflarla bir araya geldi.

Turan, “Destanlar ve Şehitler Diyarı Çanakkale’miz; her geçen gün yatırımlarla, projelerle büyümeye devam eden önemli bir marka. Her fırsatta hemşehrilerimizle, şehrimizin dinamikleriyle bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Çanakkale’mizde sivil toplum kuruluşlarımızı, esnaflarımızı ziyaret ettik. Tarihi Aynalı Çarşı’da ve bir dizi programlarda hemşehrilerimizle buluştuk. Hemşehrilerimizin derdi, bizim derdimiz.

Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’yla birlikte şehrimizin yeni projelerle ulusal ve uluslararası alanda adını duyurmasını, simge eserlerle gündeme gelmesini sürdürmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi


Bu haber 06/07/2022, Çarşamba günü yayınlandı, 437 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com