Çanakkale turizmi masaya yatırıldı

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın İl Tanıtım ve Geliştirme Programı kapsamında oluşturulan Çanakkale Tanıtım ve Geliştirme Kurulu’nun 2. toplantısı Kolin Otel Megaron Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Gerçekleşen toplantıda, Çanakkale turizmi masaya yatırıldı.

İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu toplantısına; Vali İlhami Aktaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, Ayvacık Kaymakamı İlker Eker, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkan Yardımcısı Zülküf Memiş, Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Genel Müdürü Elif Balcı Fisunoğlu, İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Yılmaz, Tanıtma Genel Müdürlüğü İl Tanıtım ve Geliştirme Proje Koordinatörü Gökçe İnce ve İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu üyeleri katıldı.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Yılmaz’ın açılış konuşması ile başlayan toplantıda Dr. Öğr. Üyesi Enver Yolcu “Uluslararası Sanat Yoluyla Eğitim Derneği” sunumunu gerçekleştirdi.

Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Genel Müdürü Elif Balcı Fisunoğlu’nun konuşmalarının ardından, Kent Stratejisi Kurucusu Faruk Göksu’nun “Çanakkale Tanıtım ve Geliştirme Stratejisi” konulu sunumu interaktif bir teknik çalışma modelinde gerçekleşti. Kurul gündeminde yer alan konular tüm katılımcıların söz almasıyla istişare edilen toplantı, Vali İlhami Aktaş’ın değerlendirilmeleri ile sona erdi.

Tunahan Ünsal


Bu haber 23/06/2022, Perşembe günü yayınlandı, 315 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com