CHP’den ön seçim vurgusu

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

CHP Merkez İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Çanakkale Belediyesi Çalışanları Sosyal Tesisi Ercan Adsız konferans salonunda gerçekleşti. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) pandemiden önce üç ayda bir düzenlediği danışma kurulu toplantısı gerçekleştirdi. En son gerçekleşen danışma kurulu 10 Temmuz 2021 tarihinde yapılmıştı. Uzun bir süre geçen toplantının ardından pandemiden sonra danışma kurulu toplantısını yaptı.

CHP Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erte toplantının başında partililere seslendi,

Erte yapmış olduğu konuşmada, “Merkez İlçe Kurulumuzun gündemi iktidara giden yolda çalışmalarımızın güçlendirilmesidir. Öncelikle geçirmiş olduğumuz pandemi süreci sonucunda CHP danışma kurulları üç ayda bir yapılması gereken süreç ama pandemi dolayısıyla en son yapmış olduğumuz danışma kurulu 10 Temmuz 2021 tarihinde yapılmıştı. Bu tarihte yapmış olduğumuz danışma kurulu bu salonda yapılmıştı. Merkez ilçe yönetimimiz olarak partimizde yapılacak olan her türlü değerlendirmenin üye bazında bir ön seçimde yapılmasını ve bu ön seçimin tüm kulvarda olmasının mücadelesini yapıyoruz.
Şimdi değerli üyelerimiz CHP kırsalda biraz zayıf bu zayıflığı kendi üzerimize düşen bir görev olarak kabul ediyoruz. Göreve geldiğimizden bugüne kadar sürekli köylerde ve kent merkezindeki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz bu dönemde yapmış olduğumuz çalışmaları, köy ziyaretlerimiz, köy hayırları, iftar çalışmalarına İl Genel Meclisi üyelerimiz ve zaman zaman milletvekillerimiz, Belediye başkanımız, İl başkanımız ile tüm yönetim kuruluyla bu çalışmaları yapıyoruz. Çalışmalarımız devam edecektir.
Milletvekillerimiz Burhanettin Bulut, Özgür Ceylan esnaflarımız ve çiftçilerimiz ile kırsalda yapmış olduğumuz çalışmalarda mazot gübre yem sıkıntılarının olduğunu tespit etti. Çiftçiler karı bırakın iflas ettiklerini bir daha hayvancılık yapmamak üzere bu sıkıntılarının başka yolu olmadığını açıkladılar.
Merkez İlçe’nin çalışmaları pandemiden çıktığımız şu günlerde artık daha yakın ilişkiler içerisinde insanlarımızla bire bir temasta bulunarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hem şehir merkezinde hem kutsalda bize verdiğiniz emanete sonuna kadar sahip çıktığımızı ve güvenli bir şekilde bizde size bu konuda yabana gitmediğini söyleyerek önümüzde ki süreçte başarıya ulaşacağımızı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.
Gerçekleşen danışma kurulu toplantısına Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, İl Başkanı Metin Ümit Ural, Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erte, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, il ve merkez ilçe yöneticileri, il genel ve meclisi üyeleri katıldı.

 

Tunahan Ünsal- Cihan Peker


Bu haber 22/06/2022, Çarşamba günü yayınlandı, 555 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com