Ben Kimim!

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kendini anlama yolunda yürürken yol gösterici adımlar sizi huzura taşır. Tabi herkesin adımları her zaman kendine aittir. Bu kendine özgülük konfor yaratacaktır. Başkasının adımlarını takip etmek aslında her zaman daha zordur. Öğrenmek için deneyim gerektiğinden sonucu da aradığın anlamaya doğru gitmez. Birlikte yürümek bir eşliktir.

Kendine doğru bakarken dingin bir kalp ile kendini okumak gerekir. Ben kimim sorusunun cevabını vermeye başladıkça hayat tercihlerinin yönü de görünür olur. Sen olmak istediğin insanla olmayı seçerek geldiğin insanı örtüştürebildiğinde kolaylıkla kabulü yaşayacaksın. Hatırlamanın verdiği uyanış kim olduğunu anlamlandırdıkça gerçekleşecek. Bu yeni bir denge demektir. Denge değişimi bazı değişim sancıları getirebilir. Bu yeniden doğuşun sancılarıdır. Hatırlama yolunda kılavuzunun işaret olarak bıraktıkları, zaten varoluşunun bir parçası. Onları bulmak senin kaderin. Ana duraklara uğramak yolunu kolaylaştıracak hiç endişe etme.

Sen bir enerji bütünün bir parçasısın. Bu bütün tüm evren dengesini sağlayan ana kaynaktır. Onunla bir olmak için uyguladığın yöntem, senin bu bedende hissettiğin bu sıkışma hissinin çıkış yolu. O zaman bu beden senin öğrenmek için geldiğin bir mabed haline gelecek.

Sen insansın…Tamamen kendine özgü deneyimlerle dolu bir yolun var. Muhakeme yeteneğin, kararların ve bunları uygulayabilecek aklın var. Deneyimledikçe göreceksin ki bedeninden öte bir varoluşta var. Sen o bütüne aitsin ve bu dünyaya baktığın her an O’nun varlığı ve bir parçası olarak bakıyorsun bunu hatırla…

 


Bu haber 22/06/2022, Çarşamba günü yayınlandı, 347 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com