Siyasiler düğünde buluştu

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir ve Özlem Kaşdemir çiftinin evlatları Yusuf İsmail’in geçtiğimiz gün sünnet düğünü gerçekleşti. Gerçekleşen sünnet düğünü siyasileri ve STK temsilcilerini de bir araya getirdi.

Gerçekleşen sünnet düğününe Vali, İlhami Aktaş, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, Baro Başkanı Av. Soner Aydın, geçmiş dönem AK Parti Çanakkale Milletvekili Mehmet Daniş, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, STK temsilcileri katılım gösterdiler.

AK Parti İl Başkanı Naim Makas, gerçekleşen organizasyonla ilgili sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, “Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanımız İsmail Kaşdemir ve Özlem Kaşdemir’in kıymetli evlatları Yusuf İsmail’in sünnet düğününe Valimiz İlhami Aktaş, Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu, İl Genel Meclis Başkanımız Nejat Önder, İl Kadın Kolları Başkanımız Özlem Karadayı, İl Gençlik Kolları Başkanımız Alperen Uysal, Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte katıldık.

Sünnet cemiyetinin hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim. Allah damatlığını da göstersin inşallah” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 18/06/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 755 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com