Sahil Güvenlik 40 yaşında

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

18 Haziran Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın 40. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG.Yb. Ercan Oran ve Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanlığı personelleri S.G. Gv. Asb. Kd. Çvş. Abdullah Gökgöz, S.G. İİk. Asb. Çvş. Özge Nur Şahin ve Mhf. Uzm. Çvş. Habib Arslanbay, Vali İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG.Yb. Ercan Oran ve Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanlığı personeli ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami Aktaş, Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın 40. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Ziyarette Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG.Yb. Ercan Oran, Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın 40. kuruluş yıl dönümü kapsamında yapılacak olan etkinliklerle ilgili Vali İlhami Aktaş’ a bilgi vererek desteklerinden dolayısıyla teşekkür etti.

Bu anlamalı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İlhami Aktaş, “Denizlerimizin “Emniyet” ve “Güvenliği”ni sağlamaktan sorumlu genel kolluk kuvveti olan Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın önemi her geçen gün artmaktadır. Bu vesile ile Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın 40. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor, Sahil Güvenlik Komutanlığı personeline çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 18/06/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 167 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com