Vali Aktaş Yenice’de

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Yenice’ye giden Vali İlhami Aktaş, Yenice’de Akçakoyun ve Karaaydın köylerini ziyaret etti.

İlk olarak Akçakoyun Köyü’nü ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, Akçakoyun Muhtarı Halil Demirbaş bir araya gelerek köyün genel durumu sorunları ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

Ayrıca köy sakinleri ile sohbet ederek istek ve ihtiyaçlarını dinleyen Vali Aktaş, köylere en iyi hizmetleri getirebilmek için çalıştıklarını belirtti.

Yenice Akçakoyun Köyü sakinleri, köylerini ziyaret etmesinden duydukları mutluluğu ifade ederek sorun ve taleplerini dinleyen Vali İlhami Aktaş’a teşekkür ettiler.

Ardından Karaaydın Köyüne geçen Vali Aktaş, köy muhtarı Mustafa İlhan tarafından karşılandı.

Karaaydın köyü muhtarı Mustafa İlhan ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali Aktaş, köyün genel durumu ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

Vali İlhami Aktaş, Karaaydın köyü sakinleriyle bir süre görüşerek talep ve ihtiyaçlarını dinledi.

Karaaydın Köyü ziyareti kapsamında Vali İlhami Aktaş, vefat eden Kıbrıs Gazisi Ali Pektaş’ın ailesini, Şehit Kenan Kaya’nın ailesini ve Şehit Mehmet Albay’ın ailesini ziyaret etti.

Ziyarette Vali İlhami Aktaş, vefat eden Kıbrıs Gazisi Ali Pektaş’ın eşi Zühre Pektaş, Şehit Kenan Kaya’nın babası Muharrem Kaya ve annesi Zeynep Kaya ve Şehit Mehmet Albay’ın babası Ali Albay ve annesi Ayşe Albay ile bir süre görüşüp sohbet ederek gazi ve şehitlerimizi rahmet ve saygıyla andı, gazi ve şehit ailelerine minnet duygularını iletti.

Köy ziyaretlerinde Vali Aktaş’a, Yenice Kaymakamı Musa Göktaş, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baykal eşlik etti.

Haber Merkezi


Bu haber 16/06/2022, Perşembe günü yayınlandı, 175 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com