Akıl Oyunları Birincileri Çanakkale’ye döndü

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Akıl ve Zeka Oyunları Q-bitz oyunu Türkiye birincisi Çan 75. Yıl Murat Köse İlkokulu öğrencisi Nedim Arda Üst ile Çanakkale’de düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunlarında İl Birincileri olan Özel İsmail Kaymak Koleji öğrencisi Ayşe Gökşin Şevik, Çan Şehit Engin Eker Ortaokulu öğrencisi Enes Furkan Çalışkan ve Çan Cumhuriyet İlkokulu öğrencisi Zehra Çalışkan, Vali İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu İl Formatörü Nazlı Giral, Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu Danışman öğretmeni Gürhan Bayrak ve Çan 75.yıl Murat Köse İlkokulu öğretmeni Ömer Üst’ün de bulunduğu ziyarette Vali İlhami Aktaş, Akıl ve Zeka Oyunları kapsamında düzenlenen turnuvalar hakkında bilgi aldı.

Ayrıca 10-12 Haziran tarihleri arasında Diyarbakır’da düzenlenen 4. Tüm Akıl ve Zeka Oyunları turnuvasında Çanakkale’yi temsil eden öğrencilerle bir süre görüşerek sohbet etti ve Q-bitz oyununda Türkiye Birincisi olan Nedim Arda Üst’ü de tebrik ederek, başarılarının daim olmasını diledi.

Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu İl Formatörü Nazlı Giral, gösterdiği ilgi ve desteklerinden dolayı Vali İlhami Aktaş’a teşekkür etti.

Haber Merkezi


Bu haber 16/06/2022, Perşembe günü yayınlandı, 215 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com