Turan’dan yatırım ve proje vurgusu

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, geçtiğimiz gün Yenice’de vatandaşlarla buluştu. Turan, yapmış olduğu açıklamada ise “Çanakkale’mizin tüm ilçelerinin yeni yatırımlar ve projelerle kalkınmaya devam etmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, aktif saha çalışmalarına devam ediyor. Çanakkale’de olduğu zamanlarda ilçelerde ve beldelerde, ziyaretlerine hız kesmeden devam eden AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, geçtiğimiz gün Yenice’deydi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Yenice programı ile ilgili yapmış olduğu paylaşımda “Kadim tarihiyle, eşsiz doğasıyla öne çıkan Yenice’de hemşehrilerimizleydik.

Çanakkale’mizde hemşehrilerimizle bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bir dizi programlar kapsamında doğası, tarihi, Kapya Biberi ile önemli bir merkez olan Yenice’de hemşehrilerimizle ve esnaflarımızla bir araya gelerek talepleri ve sorunları değerlendirdik.

Bizler Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’yla beraber, tüm teşkilatlarımız, belediye başkanlarımız, ilgili kurumlarımız ile Çanakkale’mizin tüm ilçelerinin yeni yatırımlar ve projelerle kalkınmaya devam etmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 14/06/2022, Salı günü yayınlandı, 211 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com