Mucize bekleyiniz!

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Altılı Ganyan ekibi ve masa altındaki ortakları, iktidara gelince, mucize yaratacaklarmış. Gülmeyiniz. Aynen öyle. Büyükelçilerle görüşme sonunda, herhalde aldıkları destek bunları söyletiyor. Oysa,bilmiyorlar ki,esas Destek almaları gereken Millettir.Milletin gönlüne girmedikten sonra,İster ABD nin,ister Fransa’nın,isterse Yunanın kalbine girmişsin ne fayda sağlar ki?Bu ekibin tek marifeti,yapılanları sorgulamak. Neden yaptın demek. Kendileri yapmazlar. Başkasının yapmaması için elinden gelen her şeyi yaparlar… Buna rağmen yapılmışsa da dönüp bakmazlar, daima aşağılarlar. *İHA-SİHA-yapıyorsun sevinmiyor.*Yerli araba yapıyorsun sevinmiyor…*Doğal gaz buluyorsun sevinmiyor…*Hızlı tren yollar köprüler yapıyorsun sevinmiyor* Şehir Hastaneleri yapıyorsun sevinmiyor…*Dünyada yerli aşı üreten 9 ülkeden birisin sevinmiyor..*Muhteşem 1915-Çanakkale Köprüsü trafiğe açılıyor karalar bağlıyorsun..*Doğu Karadeniz bölgesi için hayati önem taşıyacak deniz dolgusu Rize Artvin havaalanı yapılıyor sevinmiyor…Yahu kardeşim…Sevinmek senin de hakkın…Eleştir eyvallah…Bilgi ve edep dahilinde hiç kimse eleştiriden muaf değildir…Ama yapılan doğru şeyleri de taktir et yahu…Sanki, bir kısım insan, Allah tarafından sevinmeleri yasaklanmış“lanetli bir gurup” gibi hareket ediyor maalesef…Türk Milleti,Köpek Heykeli açmakla kandırılamaz.“Kökünden ve tarihinden kopan hiç bir sosyal ve siyasal oluşum çok yaşayamaz.!” Cumhur İttifakı dağılsın da ülkede birlik ve beraberlik ruhu bozulursa bozulsun. Türkiye tehlikeye girerse girsin.” anlayışı hâkimdir..Atatürk’ün ömrünü verdiği Türk milliyetçiliği davasının içi boşaltılmış; yerini sosyalist, komünist görüşler almış;enternasyonalist bir devrimcilik revaç bulmuştur. Atatürk’ün dünya görüşü, devlet ve millet anlayışı, ne yazık ki, bir daha kapıdan içeri girmemek üzere kovulmuştur. Mucize yaratacaklarmış. Daha bir araya gelip, Altın günü yapmaktan öte bir şey yapmıyorsunuz.  Lambadan cin mi çıkaracaksınız?

                            Gülmece

Temel bir gün elinde bir çantayla havaalanına gelmiş. Havaalanındaki güvenlik alanından geçerken tarama yapan alet alarm verince, güvenlik görevlisi Temel’e sormuş: – Beyefendi, çantanızda ne var? – Kuşyemi var. – O zaman bir daha geçin bakalım. Temel tekrar geçerken, tarama yapan alet yine ötmüş. Bunun üzerine şüphelenen güvenlik görevlisi uyarmış: – Lütfen çantanızı açın beyefendi! Temel çantayı açmış. Güvenlik görevlisi çantanın içindeki mücevher, altın, saat gibi değerli şeylerin olduğunu görünce Temel’e sormuş:
– Hani kuşyemi vardı çantada? – Valla memur bey, ben bunları götürüp kuşun önüne koyuyorum; ister yer, ister yemez!.Sağlıcakla kalınız.

 


Bu haber 14/06/2022, Salı günü yayınlandı, 360 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com