Lütfi Nazmi Aytop son yolculuğuna uğurlandı

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale İl Genel Meclisi’nin efsane başkanlarından olan Hasan Hüseyin Aytop’un babası Lütfi Nazmi Aytop, geçtiğimiz gün hayata gözlerini yummuştu. Çanakkale, Lütfi Nazmi Aytop’a veda etti.

Geçmiş dönemde Çanakkale İl Genel Meclisi Başkanlığı görevini yürüten, Çanakkale siyasetinin ve kentin yakından tanıdığı isimlerin başında gelen Hasan Hüseyin Aytop’un babası Lütfi Nazmi Aytop, geçtiğimiz gün hayata gözlerini yummuştu.

Geyikli bölgesinin tanınmış iş insanlarından olan Lütfi Nazmi Aytop, bölgede zeytin ve zeytinyağı ticareti üzerine yatırım yapan isim olarak bilinirdi. Lütfi Nazmi Aytop’un cenaze töreni, öğle namazına müteakip, Mecidiye Cami’nde gerçekleşti.

Gerçekleşen cenaze törenine Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, geçmiş dönem AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, belediye ve il genel meclisi üyeleri de katıldı.

Çanakkale Gündem Gazetesi ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Tunahan Ünsal


Bu haber 14/06/2022, Salı günü yayınlandı, 257 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com