Bakan Soylu Çanakkale’de

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çanakkale Jandarma Eğitim Merkez Komutanlığı’nda, yedek subay temel eğitim mezuniyet törenine katıldı. Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı’na da ziyarette bulunan Bakan Soylu, aynı zamanda yapımı süren yeni İl Emniyet Müdürlüğü binasında incelemelerde bulundu ve Emine Hatun Camii açılışını gerçekleştirdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sosyal medya hesabından, Çanakkale ziyareti ile ilgili yapılan paylaşımlarda ise “Sevgili gençler; Sizler bu Millete, bu dünyaya her zamankinden daha fazla lazımsınız. Çünkü sizler; bu ülkenin evlatları, Polisi, Jandarması, Mehmetçiği, Leventleri… bu Milletin ve bu dünyadaki mazlumların sigortasısınız” ifadeleri yer aldı.

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı sosyal medya hesabından konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede, “İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu, Valimiz İlhami Aktaş, İl Başkanımız Naim Makas, İl Genel Meclis Başkanımız Nejat Önder, İl Kadın Kolları Başkanımız Özlem Karadayı, İl Gençlik Kolları Başkanımız Alperen Uysal, Merkez İlçe Başkanımız Aynur Tuna Yavaş, İl ve İlçe Yöneticilerimiz Çanakkale Jandarma Eğitim Merkez Komutanlığında, Yedek Subay Temel Eğitim Mezuniyet Töreni’ne katıldı.

Daha sonra İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu, yapımı süren yeni İl Emniyet Binasında incelemelerde bulunup, Emine Hatun Cami’nin açılışını gerçekleştirdi” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 10/06/2022, Cuma günü yayınlandı, 463 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com