Başkan Çetin’e destek Antalya’dan geldi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Görevi kötüye kullanma iddiası ile yargılanan ve geçtiğimiz günlerde, adliyeye polis nezaretinde giden Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin’e destek, Çanakkale’den çok uzaktan, Antalya’dan geldi. İYİ Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi, TBMM Genel Kurul’unda, “Ünal Çetin, hukuk garabetine maruz kaldı” dedi.

İYİ Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi, Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin’in yaşadıklarını TBMM’ye taşıdı. Meclis Genel Kurul’unda, konuşmada bulunan Vekil Bahşi , “Şimdi size halen yaşanan bir hukuk garabetinden söz edeceğim.

Son yerel seçimlerde büyük yenilgiye uğrayan iktidar muhalefete kaptırdığı belediyeleri çalışamaz hale getirmek ve itibarsızlaştırmak için her türlü yola başvurmaktadır. Geçtiğimiz hafta içinde seçilmiş belediye başkanlarına yönelik soruşturmaların kamuoyuna yansımalarını izledik. Gökçeada’nın seçilmiş başkanı Ünal Çetin’e de yapılanlar bizi ziyadesiyle üzmüştür.

Bunu kabul etmemiz mümkün değildir. AK Partili belediyelerinden hizmet pasaportuyla insan kaçakçılığı yapanlar bile başkanımızın uğradığı muameleye maruz kalmamıştır.

Çetin’in polis aracı içinde çekilen fotoğrafı da adaletsizlik devrinin bir simgesi olarak tarihe geçti. Her zaman söylediğimiz gibi, bu adalet bir gün size de lazım olacak. Ayarını bozduğunuz kantar bir gün gelecek, sizi de tartacak, bilesiniz” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 09/06/2022, Perşembe günü yayınlandı, 252 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com