7 projenin imzaları atıldı

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın (GMKA) 2022 yılı Teknik Destek Programı kapsamında Mart-Nisan döneminde Çanakkale’de destek almaya hak kazanmış 7 projenin imzaları düzenlenen törenle atıldı.

İl Özel İdaresi toplantı salonunda gerçekleşen imza törenine; Vali İlhami Aktaş, Vali Yardımcısı – İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Erkul, İl Genel Meclis Başkanı Nejat Önder, Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, GMKA Genel Sekreteri Abdullah Güç, İl Müftüsü Şükrü Kabukçu ve GMKA desteği alan projelerin sorumluları katıldı.

Güney Marmara Kalkınma Ajansının 2022 yılı Teknik Destek Programı kapsamında Mart-Nisan döneminde Çanakkale’de destek almaya hak kazanmış;

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin Patent Değerleme ve Ticarileştirme Süreçleri Eğitimi Projesi, Biga Kaymakamlığı E-Değer (Dijital Ortamda Karakter ve Değerler Eğitimi) projesi, Biga Belediyesi Biga 2023 Vizyonuyla Geleceğe Yön Veriyor projesi, ÇOMÜ Ezine Meslek Yüksekokulu Ezine Yöresi Süt Kalitesinin Geliştirilmesi için Teknik Personelin İleri Validasyon ve Kalifikasyon Yetkinlik Eğitimi Projesi, Çanakkale İl Müftülüğünün Milli Yazılım Pardus İşletim Sistemi ve Uygulamaları Eğitimi (Eğitici Eğitimi) projesi, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı Coğrafi İşaret Eğitimi Teknik Desteği Projesi ve Kemer İÇDAŞ İlkokulu Çocuklar için Çocuk Kitapları ile Felsefe P4C projesi sahipleri ile GMKA arasında protokol imzaları atıldı.

Güney Marmara Kalkınma Ajansıdan Çanakkale olarak destek alan proje sahiplerini tebrik eden Vali İlhami Aktaş, projelerin Çanakkale’mize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Haber Merkezi


Bu haber 09/06/2022, Perşembe günü yayınlandı, 193 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com