Turizm temsilcileri Sofya’da Çanakkale’yi tanıttı

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Meclis ve komitelerimizde turizm sektörünü temsil eden organ üyeleri, Bulgaristan’da faaliyet gösteren turizm acenteleriyle bir araya geldi. 

 

Türkiye Cumhuriyeti Sofya Ticaret Müşavirliği işbirliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Sofya Ticaret Müşaviri Sinem Taştan ve Bulgaristan THY Genel Müdürü Mehmet Gürkaynak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Meclis Başkan Yardımcısı Turgay Kılıç,

Yönetim Kurulu üyeleri Akın Yalman, Berkin Karaca, Bülent Erdoğan, Özgür Ekşi, Meclis üyeleri Armağan Aydeğer ve Ahmet Çelik, 15 No’lu Meslek Komite Başkanı İlhami Gezici, Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Gülçin Semizoğlu, Genel Sekreter Sema Sandal, Proje Uzmanı Gökhan Doğru ve Sofya Seyahat Acente Temsilcileri hazır bulundu. Sofya’da gerçekleştirilen etkinlikle ilgili bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu: ” Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilimiz ekonomisine katkı sağlayacak her türlü projeye tam destek vermeye hazırız.  Odamızın turizm sektöründe faaliyet gösteren organ üyelerimiz 1915 Çanakkale Köprüsünün de tamamlanmasıyla sağlanan ulaşım kolaylığıyla beraber Bulgaristan’ın turizmde Çanakkale için çok daha önemli bir aktör haline geldiğini ifade ettiler. Biz de kendilerine oda olarak her türlü desteği sağlayıp yanlarında olacağımızı ifade ettik. Turizm sektöründe faaliyet gösteren üyelerimizi temsil eden Meclis ve Komite üyelerimiz Sofya’da  faaliyet gösteren seyahat acente temsilcileriyle irtibata geçtiler. Bizde sofya Ticaret Müşavirliğimiz ve Bulgaristan THY Genel Müdürlüğü işbirliğinde Avrupa İşletmeler Ağı Cosme Projemiz kapsamında bir etkinlik düzenledik. Çanakkale ve Sofya turizm sektörü temsilcileri arasında son derece verimli ve etkili görüşmeler yapııldı. Katkı sağlayan tüm orgran üyelerimize teşekkür ediyorum ” dedi.

Haber Merkezi

 


Bu haber 07/06/2022, Salı günü yayınlandı, 334 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com