Vali Aktaş’tan Biga Ziyareti

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş, ziyaret programları kapsamında Biga ilçesine giderek Pegai Mobilya Fabrikası, Biga Kaymakamlığı, Biga Belediyesi ve CENAL Elektrik Üretim A.Ş.’yi ziyaret etti.
İlk olarak Pegai Mobilya Fabrikasını ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, tesis sahibi AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan ile bir süre görüşerek sohbet ettikten sonra, Biga Kaymakamlığını ziyarette bulundu. Aktaş, Biga Kaymakamı Erdinç Dolu ile bir süre görüşerek sohbet etti.
Kaymakam Adayı Oğuzhan Altunay’ın da bulunduğu ziyarette Vali İlhami Aktaş, Biga Kaymakamı Erdinç dolu’dan ilçenin genel durumu, yapılan çalışmalar, devam eden ve planlanan projeler ile kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.
Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan tarafından karşılanan Aktaş, başkan Bülent Erdoğan ile bir süre görüşerek sohbet etti ve Biga Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Vali İlham Aktaş’ın Biga Belediyesi ziyaretlerinde Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Kaymakam Adayı Oğuzhan Altunay, Biga Belediye Başkan Yardımcısı Nazım Hikmet Keskiner ve AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan katılım sağladı.


Bu haber 07/06/2022, Salı günü yayınlandı, 184 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com