MEMUR-SEN başkanı misafir edildi

4 hafta önce Manşet Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

MEMUR-SEN Çanakkale Şube Başkanı Suat Özen, Turan ve İskenderoğlu’nu ziyaret etti. AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, MEMUR-SEN Çanakkale Şube Başkanı Suat Özen’i Gazi Mecliste ağırladı.

Açıklamalarda bulunan Turan: “Merhum Akif İnan’ın mirası olan MEMUR-SEN, 1 milyonu aşkın üye sayısıyla ülkemizin en büyük STK’larından biri. Kamu kurumlarımızın bel kemiği olan memurlarımızın sesi olmasının yanında demokrasiye karşı atılan adımlarda ve sosyal sorumluluk projeleriyle örnek bir duruşa sahip.
Bizleri ziyaret eden MEMUR-SEN Çanakkale Şube Başkanımız Suat Özen ile memurlarımızın talepleri hakkında istişarelerde bulunduk. Cumhurbaşkanımızın memurlarımıza önemli müjdeleri oldu. 3600 ek gösterge, tüm memurlarımızı ve emekli memurlarımızı kapsayan ek göstergelerdeki 600 baz puanlık artış oldukça kıymetli. Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de ekonomik anlamda bazı sorunlar yaşıyoruz. Bizler, milletimizin bu durumdan en az etkilenmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi


Bu haber 07/06/2022, Salı günü yayınlandı, 217 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com