Rıdvan Uz, Çanakkale Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneğini ziyaret etti

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz ve İYİ Parti İl, Merkez ilçe ve ilçe başkanları ÇEMLİSDER (Çanakkale Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği) ziyaret ederek, görüşmeler gerçekleştirdi.
Ziyaretçileri Dernek Başkanı Ahmet Özel ve yönetim kurulu üyeleri, önceki dönem başkanları, danışma kurulu üyeleri, özel sektör temsilcileri, esnaflar, eğitim yöneticileri, çiftçiler ve dernek üyelerimiz karşıladı.

Dernek Başkanı Ahmet Özel, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz ile birlikte ziyarete gelen, İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, İl disiplin kurulu Başkanı Ahmet Aşık, Eceabat Belediye Başkanı Saim Zileli, Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran, Merkez İlçe Teşkilat Başkanı derneğimiz üyesi İlhan Atıcı, Lapseki İlçe Başkanı Yakup Uzun, Gelibolu İlçe Başkanı Hakan Alış, Ezine İlçe Başkanı Zühtü Şansal Erdil, Merkez Gençlik Politikaları Başkanı Günay Ozan, Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yağız Ata, Merkez İlçe Kadın kolları Başkanı Mediha Yılmaz, Merkez İlçe STK Başkanı Ayşe Tetik, önceki dönem İl Başkan Eşref Bener Varol, Çanakkale Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Uslu ve Burak Kunt ile yönetim kurulu üyelerini, derneklerini ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, bu genç kadroyu burada ağırlamaktan memnun olduk diyerek karşıladı. Misafirlere hoş geldiniz diyen Başkan Özel, dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi ve meslek eğitiminin önemini dile getirdi.

Başkan Özel, dernek ile ilgili birlik, beraberlik ve dayanışmayı temel prensip aldığını, ahilik kültürümüzdeki yapı taşları olan sevgi, saygı, yardımlaşma, hayırseverlik, iş birliği, doğruluk, herkese eşit mesafede ve adaletli olma, dürüstlük ve güvenilirlik gibi değerlerin hayat bulması, yaygınlaşması, üretim, iş ve ticaret dünyasına da dinamizm kazandırabileceği gerçeğini dile getirdi. Meslek eğitimi almış çok farklı alanlarda başarı göstermiş arkadaşlarımız ile birlikteyiz dedi. Meslek eğitiminin bir disiplin süreci olduğunu, iş ve işlem basamaklarını oluşturarak başarıya ulaşmanın bir yol olduğunu ifade ederek, ziyaretçilere meslek eğitimi konusundaki görüşlerini sordu.

Haber Merkezi

 

 


Bu haber 06/06/2022, Pazartesi günü yayınlandı, 464 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com