Pazar esnafına söz verildi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Cumhuriyet Halk Partililer pazar esnafını ziyaret etti. Ziyaretten önce kadınların eylemine katıldılar. Eylemden sonra pazarı gezerken esnafla yakın temasta bulunuldu. CHP’liler esnafların sorunlarının çözüleceğine dair söz verdiler.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan “ Esnafa bu zor günler geçecek değişim gelecek “ derken esnaf Belediye Başkanı’na hoşgeldin dedi.

Esnafları ziyaret ederken pazarın ortasında oturan vatandaşlar ile sıcak sohbetler edildi. Vatandaş” Ezine’den gelen araçların istedikleri yerde indirmediğini söylerken

Başkan Gökhan” O servislerin belediyenin kontrolü altında olmadığını belirtti.

Pazarda engelli bir vatandaşı gören Gökhan ve CHP Milletvekilleri kendisiyle sohbet ettikten sonra kameralara sıcak anlar yansıdı. Pazarcı esnafı bir şekilde geçinmeye çalıştıklarının ve zorlandıklarını söylerken, CHP’liler bu sorunları çözeceklerine dair söz verdiler. Esnaf mazot fiyatlarının fiyatlara yansıdığını ve bu zamlarla geçinmekte zorlandıklarının belirtti. Pazarda esnafın dışında halkla kısa temaslar kuruldu ardından pazar ziyareti sona erdi.

Ziyarete Belediye Başkanı, Ülgür Gökhan, Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, İl Başkanı Metin Ümit Ural, Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erte katılım gösterdi.

Ş.Ezgi Çolak-Cihan Peker


Bu haber 05/06/2022, Pazar günü yayınlandı, 364 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com