Ceylan’dan o odaya ilk ziyaret

4 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

CHP Milletvekilleri Eczacılar odasını ziyarette bulundu. Gerçekleşen ziyarette CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Eczacılar Odası Başkanı Jale Karaata ile eczacıların sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunurken, Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan’ın da burada olduğunu ve sorunları çözmek adına onunla görüşebileceğini söyledi.

Türkiye’nin bazı belediyelerinde Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü belirlenen eczanelere 80 litre kapasiteli, ağzı kilitli, sarı renkli Evsel Atık İlaç Toplama Kumbarası teslim etmişti.

Bu konuda Belediye ile alakalı bir problem yaşandığını belirten Karata’ya daha uygun maliyetle bu sorunun halledilebileceği ve Belediye Başkanı ile bu konunun görüşüleceği söylendi.

Konuşmanın ardından gözler Özgür Ceylan’a çevrilirken, Ceylan, Eczacılar Odasına ilk defa geldiğini belirtti. Daha önce Eczacılar Odası’na gelmediğini söyleyen Ceylan’a, Bulut eczacılar odasının ziyarette bulunmak gerektiğini söyledi.

Eczacılar Odası Başkanı Karaata, sorunları Ülgür Gökhan ile görüşerek çözmeye çalıştıklarını belirtirken, Bulut, Adana’dan örnekler vererek bu sorunların çözümü için neler yapılacağını anlattı. Bulut’un konuşmasında CHP’liler notlarını aldı.

Özlem Kavuklu-Cihan Peker


Bu haber 05/06/2022, Pazar günü yayınlandı, 224 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com