“İktidar Partisi Sınıfta Kalmıştır”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Cumhuriyet Halk Partisi yapılan basın açıklamasında Çanakkale’nin sorunlarını tespit ettiklerini söylerken, ziyarette bulundukları Odalar, STK’lardan gerekli bilgileri aldıklarını belirtti. Çanakkale’nin tarım ve turizm kenti olduğuna değinen, Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Dışarıdan gelen biri olarak söylüyorum iktidar partisi Çanakkale’de sınıfta kalmıştır. Başında Grup Başkanvekili Bülent Turan olmak üzere sınıfta kaldıklarını söyleyebilirim” ifadelerini kullandı.

Basın açıklamasına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, İl Başkanı Metin Ümit Ural katılım gösterdi.

İl Başkanı Metin Ümit Ural, “51 Şehirde eş zamanlı yapılan seçim başlangıcının verildiği bir noktadayız diyebiliriz. Eş zamanlı yapılan bu çalışma genel merkezimizin milletvekillerini görevlendirmesi üzerine yapılan çalışmalar hakkında bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle Çanakkale’miz tarım kenti sanayimiz var. Meslek odalarımızı ve STK’ları ziyaret ettik. Özellikle tarımla uğraşan insanlarımızla, küçük sanayi bölgesin de ki insanlar bir araya geldik” dedi.

Milletvekili Özgür Ceylan, “ Bugün Adana Milletvekili Burhanettin Bulut’u ağırladık. Güzel bir çalışma oldu bizim Çanakkale ilgili tespitlerimizi pekiştirdik. Çanakkale Türkiye’nin incisi ve kıymetlisi korunması gereken bir ilimiz. Açıkçası tarımda, sanayide ve öğrenci kenti olma yolunda ilerlemesini bizim en büyük hayalimizdir. Türkiye’nin sorunları Çanakkale içinde geçerlidir. Ekonomik kriz, üretememe, enflasyon sıkıntısı burada da gözümüze çarpıyor” diyerek sözü Bulut’

Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, “Çanakkale’ye baktığımızda doğası, turizmi, tarımı her yönden gelişmeye müsait bir şehir olduğunu söyleyebilirim. Dışarıdan gelen biri olarak söylüyorum iktidar partisi Çanakkale’de sınıfta kalmıştır. Başında Grup Başkanvekili Bülent Turan olmak üzere sınıfta kaldıklarını söyleyebilirim. Cumhurbaşkanın özellikle kadınlara yönelik söylediği sözler kavgada bile söylenmeyecek sözlerdir. Cumhurbaşkanı’nın kendi söyledikleri ve düşündüklerini halkın düşüncesi olarak söylemesi saygısızlıktır. Topal ördek diye başlayan hikaye Tayyip Erdoğan’ın korkulu rüyası oldu. Belediye başkanlarımızın Cumhurbaşkanı adayı olması bizim başarımızdır” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal- Cihan Peker


Bu haber 04/06/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 301 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com