Başkan Semizoğlu, “Tüm partilere eşit mesafedeyiz”

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Cumhuriyet Halk Partisi Temsilcileri, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nu ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ersin Kahraman ve Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Erdoğan, Özgür Ekşi, Semih Toprak, Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, ·Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale İl Başkanı Metin Ümit Ural, Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erte, CHP İl Yönetimi temsilcileri ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

ÇTSO olarak, bayrağımız altında birleşen tüm partilere eşit mesafedeyiz”

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak; Devletimizin birliği ve bütünlüğünü savunarak bayrağımız altında birleşen tüm partilere eşit mesafedeyiz. Farklı siyasi görüşlere sahip olsak da Odamızın kapısından içeri girdiğimiz andan itibaren siyasi görüşlerimizi geride bırakıyoruz. Çanakkale’nin 8.500 üyesiyle kamu kurumu niteliğinde bir meslek kuruluşuyuz. Üyelerimizin ticari faaliyetleriyle ilgili sorunların çözümü için İlimizin Milletvekilleriyle sürekli temas halindeyiz. Taleplerini yazılı ve sözlü olarak iletiyor ve takipçisi oluyoruz. Ülkemizin her karış toprağı çok kıymetli ve değerli ancak Çanakkale hepimizin ortak değeri manevi Başkentimiz. Bu sebeple de sorumluluğumuz bir kat daha fazla. ”

CHP heyeti de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, hepimizin ortak tutkusunun Çanakkale olduğunu, bu düşünce ile de her zaman birlik ve beraberlik içinde çalışmaya hazır olduklarını söyledi.

Haber Merkezi


Bu haber 04/06/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 168 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com