2022 Ducati Elektrikli Yol Bisikleti

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Otomobil kullanmayalım diye zam üzerine zam yapıyorlar çözüm bisiklet

Sadece 12,38kg ağırlığındaki Futa, karbon jantlı Vision AGX30 tekerlekler, Pirelli Cinturato Velo TLR lastikler, 160 mm FSA disk frenler, Trimax Carbon Aero gidon ve içten yönlendirilmiş kablolar ile eşleştirilmiş tek yönlü karbon fiber monokok bir kadro etrafında inşa edilmiş. Karbon pedal kollarına sahip karbon aynakol ve 2×12 vitesli kablosuz elektronik vites değiştirme kurulumuyla desteklenen bir FSA K-Force WE grup seti de barındıran Ducati Futa‘ya, arka göbeğe monte edilmiş, yaklaşık 4kg ağırlığındaki 250 watt ve 42 Nm tork üreten ve motosikletin alt borusuna entegre edilmiş 250 Wh FSA batarya ile beslenen bir FSA System HM 1.0 motor güç sağlıyor. Futa, özel bir akıllı telefon uygulamasına bağlantı sunmanın yanı sıra, sürücülerin modelin beş destek seviyesi arasında seçim yapmasına ve sistem durumu ile kalan pil ömrü gibi ölçümleri incelemesine olanak tanıyan gidon monteli bir Garmin kontrol cihazına da sahip.

Bu yılın dördüncü çeyreğinden itibaren bayilere sunulması planlanan 2022 Ducati Futa E-Road Bike ve Futa Limited E-Road Bike yaklaşık 8.500 $ ve 13.250 $, MIG-S 5.850 $ ve TK- 01RR Limited Edition, 12.045 $’lık fiyat etiketlerine sahip olacaklar. Teknolsun…

GÜLMECE

Vinç operatörünün yanlış bir hareketi yüzünden vinç zincirlerine bağlı bulunan  kocaman,köklerinden sökülmüş bir ağaç birden kayar ve yolda harekete hazır  bekleyen otomobillin kenarına çarpar. Otomobildeki kadın hışımla dışarı fırlar ve bağırır.

  • Penumle pirlikte celin ve pu olayi kocama anlatun.!

Kadın yatıştırılmaya çalışılır. Vinç sahibi şirketin gerekli sigorta ödemesini yapmaya hazır olduğunu anlatmaya çalışır ama kadın ısrar eder.

– Olmaz.. Her şeyden once kocamın karşusuna bu kez penim ağaca teyil ağacın pana çarptuğunu doğrulayacak pir tanuk çötürmeliyum.

 

 


Bu haber 04/06/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 403 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com