Otopark sorunu meclise geciktirdi

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediye Meclisi’nin Haziran ayı toplantısı, geçtiğimiz gün gerçekleşti. Toplantıda olağan dışı bir durum gerçekleşirken, AK Partili Belediye Meclis Üyesi Nilgün Gökser’in ifadeleri hafızalara kazındı. Gökser, otopark yeri bulamadığı için meclise geç kaldığını, mecliste dile getirdi.

Çanakkale Belediye Meclisi’nin Haziran ayı toplantısı, geçtiğimiz gün belediye meclis salonunda, saat 17.00’de başladı. Toplantı 17.00’de başlarken, AK Partili Belediye Meclis Üyesi Nilgün Gökser, toplantıya gecikti.

Saat 17.20 sularında, meclis salonuna giren Gökser’e, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Geç kaldınız, 1.000 TL ödeme yapınız” şakasını yaptı. Bu şaka üzerine ise Meclis Üyesi Gökser, otopark yeri bulamadığını, dakikalarca, boş yer aradığını belirtti. “Altımda arabam var, buna rağmen geç kaldım. Çünkü otopark yeri bulamıyorum” ifadesini kullanan Gökser, otopark sorununa, kendi başından geçen bir örnekle değindi. Gülüşmelere neden olan bu an, Çanakkale’nin otopark sıkıntısını ve yetersizliğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Tunahan Ünsal


Bu haber 03/06/2022, Cuma günü yayınlandı, 281 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com