“Pasta payını eşitlemek için buradayız”

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın ağırlıklı olarak taşımacılık ve nakliye sektöründe faaliyet gösteren 14 No’lu Meslek Grubu üyeleri, ÇTSO Yönetim Kurulu ile düzenlenen sinerji toplantısında bir araya gelerek görüş alışverişi yaptı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman, 14 No’lu Meslek Komite Başkanı Sezer Güner, Komite Başkan Yardımcısı Hasan Ertürk, Meclis ve Komite üyesi Mustafa Mesut Ergin, Genel Sekreter Sema Sandal, Komite temsilcisi Mehtap Göynüer ile çok sayıda sektör temsilcisi hazır bulundu.

Sinerji toplantısı hakkında bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “ 14 No’lu Meslek Grubumuzda yer alarak servis taşımacılığı ve nakliye sektöründe faaliyet gösteren üyelerimizle uzun süre sonra tekrar bir araya gelerek sorunlarını görüşme imkanı elde ettik. Servis taşımacılığı için mutlaka farkındalık yaratmalıyız. Müşteri portföyünü arttırmalı ve teşvik etmeliyiz. Meslek Komitesi aracılığıyla Yönetim Kurulumuza iletilen taleplerinizi yazılı ve sözlü olarak ilgili kurum ve kuruluşlara iletiyoruz. Bizler sizleri dinlemek, problemlerinizi çözmek ve sektördeki pasta payının eşit ve adil bir şekilde dağılması için çalışmalar yapmak üzere bir araya geldik. Ticari faaliyetiyle ilgili sorun yaşayan her üyemiz sekretaryamızdan randevu alarak birebir de talep ve önerilerini bizlere iletebilir.”

Sektör temsilcileri toplantıda, öngörülemeyen akaryakıt zamları, merkez ile ilçeler arası taşımada yeniden bir düzenleme gelmesi, yolcu taşımacılığı yapan servis araçlarından istenen güvnelik önlemlerinin tüm yolcu taşımacılığı yapan araçlar için standart hale getirilmesi gibi sorunları gündeme getirerek Oda ile ortak çözüm platformları oluşturulması gerektiğini ifade ettiler.

Haber Merkezi


Bu haber 02/06/2022, Perşembe günü yayınlandı, 278 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com