Tam performans

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, geçtiğimiz gün bir akşamda 4 ilçede programlara katıldı. Bir gün sonra ise AK Parti Çanakkale Milletvekil Jülide İskenderoğlu, beldelerde ve köylerde hayırlarda yer aldı. Aynı zamanda AK Parti İl Başkanı Naim Makas ve İl Genel Meclisi üyeleri de hayırlara katıldılar. AK Parti tam kadro sahada yer alırken, vekilleri ve teşkilatları ile etkinliklere hassasiyet gösteren ve vatandaşlarla istişarelerde bulunan partililer “AK Parti tam performans” dedirttiler.

AK Partililer özellikle Ramazan ayında saha çalışmalarında adeta vites yükselttiler. Her ilçede iftar programları düzenlendi. Düzenlenen iftar programlarından sonra ise kahvehanelerde gerek siyaset gerekse ekonomi masaya yatırıldı. Vatandaşlarla istişarelerde bulunuldu.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, geçtiğimiz günlerde Biga, Çan, Yenice, sonrasında bir kez daha Çan ve Lapseki’de programlara katıldı. Esnaf ziyaretlerinde bulundu ve vatandaşlarla buluştu.

Turan’dan bir gün sonra ise AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Geyikli Dalyan’da, Biga Karaağaç ve Biga Elmalı köylerinde hayırlara katıldı. Vatandaşlarla bir araya gelen İskenderoğlu, sahadan notlar aldı.

İskendeorğlu ile eş zamanlı olarak İl Başkanı Naim Makas, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder ve il genel meclisi üyeleri ise köy hayırlarına katıldılar. Başkan Makas, Kirazlı ve Akçapınar köylerindeki hayırlarda yurttaşlar ile buluştu. İl Genel Meclisi üyeleri ile muhtarlar bir araya geldi ve sorunlar yerinde bizzat dinlendi.

AK Parti, tam kadro sahada yer alırken, vekillerin ve başkanların, teşkilat üyelerinin farklı gruplarla, farklı bölgelerde eş zamanlı saha çalışmaları yapmaları, “Tam performans” dedirtti.

Tunahan Ünsal


Bu haber 30/05/2022, Pazartesi günü yayınlandı, 279 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com