Sigorta sektörü temsilcileri bir arada

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren 18 no’lu Meslek Grubu üyeleri, geçtiğimiz gün Esnaf Kefalet Liman Restoran’da “Sigortacılık Haftası” kapsamında düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, 18 no’lu Meslek Komite Başkanı Ferdi Acar, Yönetim Kurulu ve Meslek Komite Üyesi Bülent Erdoğan, Komite üyesi ve İl Delegesi Metin Kenar, Çanakkale Sigortacılık Sektörü İl Delegesi Nurdoğan Arslan, Komite üyeleri İlker Altın, Orçun Oktay, Genel Sekreter Sema Sandal, ÇTSO 18 No’lu Meslek Komite sorumlusu Seval Akbulut ile çok sayıda sektör temsilcisinin yer aldığı toplantıda sektör içerisinde birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Selçuk Semizoğlu; “23-29 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Sigortacılık Haftası nedeniyle sektör temsilcilerimizle kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek, sizlerin talep ve önerilerini dinlemek istiyoruz. Burası bizim için aile meclisi, sizlerden aldığımız talepleri çatı kuruluşumuz TOBB’a yazılı ve sözlü olarak iletiyor ve takipçisi oluyoruz. Bu yüzden burada her üyemizin söz alarak konuşmasını rica ediyor, katılımlarınız için Yönetim Kurulum adına teşekkür ediyorum.”

Sektör temsilcileri, düzenlenen toplantıda söz alarak en az bir personel çalıştırarak önemli bir istihdam yarattıklarını ancak yetkisiz acentelerin oluşturduğu haksız fiyat rekabetinin sektöre büyük darbe vurduğu ifade ederek, denetimlerin daha sık ve şikayete mahal bırakmaksızın belirli periyotlarla sürekli hale gelmesini talep ettiler.

Haber Merkezi


Bu haber 30/05/2022, Pazartesi günü yayınlandı, 236 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com