TÜGEM’den hatıra köşesi

1 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Çanakkale Şubesi tarafından, Çanakkale Tapu Müdürlüğü’ne hatıra fotoğrafı köşesi oluşturuldu.

Konuyla ilgili TÜGEM İl Temsilcisi Mustafa Alptuğ Akkoca tarafından yapılan bilgilendirmede, “Bugün TÜGEM Çanakkale Yönetim Kurulu olarak Çanakkale Tapu Kadastro Müdürlüğümüzde meslektaşlarımızın ve vatandaşlarımızın yapacağı akit işlemlerin ardından bir hatıra fotoğrafı çekilerek hayatlarının en önemli anlarını ölümsüzleştirebilecekleri hatıra köşesi oluşturduk.

Çanakkale’mizin en önemli değerlerine de bu tapu hatıra köşesinde yer vermeye çalıştık. Çanakkale’mizden gayrimenkul alan tüm vatandaşlarımızın arkasında Çanakkale Boğazı, Şehitler Abidesi, 1915 Çanakkale Köprüsü, Dur Yolcu Anıtı ve Anafartalar Kahramanı Mustafa Kemal Atatürk olsun talebimizi kırmayan ve bize bu imkanı tanıyan Sayın Müdürümüz Burhan Özsoy ‘a teşekkürlerimizle.

Sizlerin de Tapu Hatırası çekilmesi dileklerimiz ile TÜGEM Çanakkale ‘nin vatandaşlarımıza ve Tapu Müdürlüğümüze armağanıdır. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Tunahan Ünsal


Bu haber 28/05/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 432 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com