Koç, Tos vurdu!

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Yıktı perdeyi eyledi viran… Kütahyalı Rasimi yerle bir etti. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’a yürekten teşekkür ederiz! Ali Koç, derin Futbol televizyon programında, Rasim Ozan Kütahyalıya; “Bu gün dönmüş olsanız bile zamanında FETÖ sempatizanı, destekçisi ve sözcüsüydünüz. Bu adamlar, Devlete göz dikiyorlarsa, senin gibi adamlardan aldığı cesaretten dolayıdır. İnsanlar yaptıklarından sorumludur. FETÖ Terör örgütünün en dibinde sensin kardeşim. Ergenekon, Balyoz hepsinde vardın. Kul hakkı
yedin, bu senin alnından silinmeyecek. İnşallah Allah basından senin gibileri temizler” diyerek 3 Temmuzdaki tutumunu ortaya koydu… Helal olsun. Gönülleri fethettin sayın başkan. Bu haykırış, yalnızca, Fenerbahçe için değildir. Türk Devletini yıkmaya çalışanlara ve onlara payanda olanlara vurulmuş tokattır.4 yıldır Fenerbahçe kulübünün başında olan Sayın Ali Koçu ilk defa alkışlıyoruz. Aslında,bu FETÖ kırıntılarını,futbol yorumcusu olarak  televizyonlara çıkaranlara da iki söz söylemek lazım.Zaten yaptıkları bir şov programı.Futbol ile bir alakası yok.Kavga gürültü.Ali Koç başkanın bu programa çıkacağını öğrenince yadırgadık doğrusu,.Ama,çıkınca bir çıktı.Pir çıktı.Hele Aziz Yıldırımı savunması,başlı başına övgüye değer bir durumdu. Türk Devleti, her yerde yuvalanan bu FETÖ cüleri temizlemekle sorumludur. Hele ekranlarda görülmeleri asla uygun değildir. Dün FETÖ ye övgüler dizip, kaçak savcıların yanında olan bu insan, zoru görünce, Recep Tayyip Erdoğan’ı savunarak yüksek perdeden bağırarak, üste çıkmaya çalıştı. Ancak, Ali Koç çok sinirlenmesine rağmen. Bu dünkü FETÖ savunucusunun ağzının payını verdi. Beyaz TV sahiplerine de iki çift sözümüz var. Sözde Hükümet yanlısınız. Her gün bununlar ilgili onlarca program yapıyorsunuz. Yol verin bu adama. Yeter artık.

                            Gülmece

Zayıflamak için gittiğim diyetisyen bana, bol, bol uyku verdi” dedim. “Aa? Uykunun diyetle ne alakası var?” Cevapladım: “Olmaz mı.Uyurken yemek yiyemiyorum ki..”**** Beni eve getiren taksi şoförü biner binmez kafamı ütülemeye başladı.. ” İşimi çok seviyorum ” dedi,” Bu araba benim ” dedi, ” Kendi işimin patronuyum ” dedi, ” tam ” Kimse bana ne yapacağımı söyleyemez ” derken ” Burada dur bakalım..” dedim, ” Işıklardan sağa sap..Bugün İstanbul’un Fethinin 569 cu yıldönümü.Bu vesile ile,Cennet Mekan Fatih Sultan Mehmet Han ve şehitlerimizi,gazilerimizi rahmetle anıyoruz.İstanbul Türk yurdu yapan ceddimizle gurur duyuyoruz.Sağlıcakla kalınız.

 


Bu haber 28/05/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 328 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com