Başkan Semizoğlu’ndan markalaşma vurgusu

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Geçtiğimiz gün il buluşması gerçekleşti. Gerçekleşen buluşmaya Vali İlhami Aktaş, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve çok sayıda kurum temsilcisi de katıldı. Buluşmaya katılanlardan ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu yapmış olduğu değerlendirmede “Çanakkale’nin tüm güzelliklerini markalaştırmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Gerçekleşen etkinliğe Çanakkale protokolünün ve iş dünyasının yoğun ilgi gösterdiği programa, Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile çok sayıda kurum kuruluş temsilcisi katıldı.

Program hakkında bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “19’uncusu Çanakkale’de gerçekleştirilen İl Buluşmaları etkinliği kapsamında, Çanakkale Valimiz Sayın İlhami Aktaş, Çanakkale Milletvekilimiz Bülent Turan ve birçok farklı sektörde faaliyet gösteren kurum ve kuruluş temsilcileriyle beraber Çanakkale’mizin değerlerini bir kez daha tanıtma imkanı yakaladık. Sabah Gazetesi Yazarları İlimizin öne çıkan değerleri arasında yer alan; Troya Müzesi, Troya Kültür Yolu Ezine Organize Sanayi Bölgesi, 1915 Çanakkale Köprüsü, Çimenlik Kalesi, Aynalı Çarşı, Kilitbahir Kalesi, Şehitler Abidesi, Gelibolu Tarihi Sualtı Parkı, 57. Alay Şehitliği ve Conk Bayırı gibi önemli tarihi ve kültürel değerlerimizi ziyaret edecekler. Çanakkale’nin iş dünyası temsilcileri olarak kentimizle ilgili bilgiler aktardık. Amacımız Çanakkale’mizin tüm tarihi, kültürel ve doğal değerlerini ulusal ve uluslararası pazarlara taşıyarak tanıtmak ve markalaşmasına katkı sağlamaktır.”

Haber Merkezi


Bu haber 28/05/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 251 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com