Vali Aktaş öğrencilerle bir araya geldi

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün “Evliya Çelebi’nin İzinde Kardeş (Ahretlik) Buluşması” projesi ile “Evliya Çelebinin İzinde” Öğrenci Değişim Programı kapsamında Ankara Batıkent Şehit Demet Sezen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinden Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesine misafir olarak gelen 12 öğrenci ile Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesinde bir araya geldi.

Vali İlhami Aktaş ziyarette, Proje Koordinatörü Edebiyat Öğretmeni Fırat Oruç’tan bilgiler aldıktan sonra misafir öğrenciler ile ders durumları hakkında bir süre sohbet etti.

Ziyaretin ardından misafir öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren Vali İlhami Aktaş, öğrencilere çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.

Vali İlhami Aktaş’ın ziyareti sırasında Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesi 10. sınıf öğrencisi Meryem Su Kaya, yazmış olduğu “7 Dakika 13 Saniye” adlı fantastik romanını imzaladı ve Vali İlhami Aktaş’a takdim etti.

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz ve Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hüseyin Şengil de hazır bulundu.

Haber Merkezi


Bu haber 26/05/2022, Perşembe günü yayınlandı, 182 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com