Coca Cola reklamında bir Çanakkaleli

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Coca Cola tarafından, çekilen reklam filminde, bir Çanakkaleli de yer aldı. Son dönemde adından çokça söz ettiren ve hit parçaları ile özellikle gençler arasında hayran kitlesi bulunan Ekin Beril, dünyaca ünlü marka Coca Cola’nın son reklam filminde yer aldı.

Coke Studio tarafından, Youtube’da yayınlanan ve kısa sürede binlerce kez izlenen Coca Cola’nın yeni reklam filmi dikkat çekti. Müzikal olarak çekilen reklam filmi enerjisi ve özellikle yüksek temposu ile adeta bir kısa film havasında olurken, reklamda bir Çanakkaleli isim de yer aldı. Londra’da gerçekleşen Reklam Filmi’nin Gala Gecesinde, Ekin Beril kendi parçasını seslendirdi.

Çocukluk yıllarından itibaren müzik ile ilgilenen, yaptığı cover parçalar ile adından söz ettiren ve son zamanlarda hit parçaları ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Ekin Beril, reklam filminde de parlayan isim oldu.

Ekin Beril kimdir?

Çocukluk yıllarından itibaren müzik ile ilgilendi.

Öğrencilik yıllarında kendisine yeni müzik üretim yolları keşfetmek isteyen sanatçı, kendi evinde yaptığı Acapella, Loop ses tasarımları ve video kurguları ile rekor heyecanı yaşatarak, tüm medya tarafından popülerlik kazandı. Ve yüz binlerce takipçiye ulaştı. Bu başarısı internet ile sınırlı kalmayıp çok kısa bir süre içinde Türkiye’de janra öncüsü olarak adından başarı ile söz ettirdi.

Yaptığı cover parçalarından sonra, elektronik ve teknolojik dünyanın büyüsüyle tanışıp bu alanda müzikler de üretmeye devam eden sanatçı, elektronik müzik aletlerini kurcalayarak başlayan serüvenine söz-beste yazarlığı ve prodüktörlüğü olarak devam ediyor.

Kendi ürettiği parçalarının dışında, başka sanatçılara da besteler vererek, müziğin başka alanları keşfetmeye devam ediyor.

Melek (2018) – Cover parçalarından oluşan ilk EP’sini yayınladı.

Zaman (2018) – Kendi parçalarından oluşan ikinci EP’sini yayınladı. Netflix platformunda yayınlanan başrollerini Kıvanç tatlıtuğ ve özge özpirinçcilerin üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Tolga Karaçelik’in başarısından sıkça söz edilen “Yakamoz” dizisinin soundtrack’lerinde yer alan ve Ekin’in ilk EP’sinden olan “Zaman” spot ışıklarını üzerinde tutmaya devam ediyor.

Düşünme Hiç – Single (Cover) (2019)

Dualite (2020) – Albüm

Fırtına (2020) – Single

Kainat (2021) – Single

Coke Studio tarafından Youtube’da “The Conductor” ismi ile yayınlanan reklam filmi büyük beğeni topladı.

Coke Studio reklam filmi linki: https://www.youtube.com/watch?v=I6HrKKMzk-0

Tunahan Ünsal


Bu haber 26/05/2022, Perşembe günü yayınlandı, 1198 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com