Biga’da örnek tablo AK Parti-CHP yan yana

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale AK Parti İl Başkanlığı ve CHP İl Başkanlığı arasında gerginlik her geçen gün artarken, Biga’da adeta örnek bir tablo sergilendi. AK Partili Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, CHP Biga İlçe Başkanlığı’na ziyarette bulundu. Biga Belediyesi’nin hizmetleri ve yapılacaklar konusunda istişarelerde bulundu. Başkan Erdoğan, “Her zaman, her ortamda görüşmelerimizi gerçekleştiriyoruz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Naim Makas ve CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural arasında gerginlik ve karşılıklı basın açıklamaları her geçen gün dozunu arttırıyor. İki başkanda, birbirlerinin cevaplamaları için karşılıklı sorular yöneltiyorlar. Ayrıca basın açıklamalarında ise karşılıklı olarak birbirlerine sesleniyorlar.

Öte yandan Biga’da ise Türkiye’ye örnek bir tablo ortaya çıktı. AK Partili Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, CHP İlçe Başkanlığına ziyarette bulundu. CHP Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk ile aynı masada oturan siyasiler, ortak gündem maddemiz Biga diyerek, kolları sıvadılar. Yapılacak olanlar ve yapılması planlananlar istişare edildi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, gerçekleşen ziyaretle ilgili “CHP Biga İlçe Başkanlığını ziyaret ettik. Belediye Çalışmalarımız hakkında iştiarede bulunduk. Belediye Meclis Üyelerimiz ve ilçe yönetim kuruluna planladığımız projelerimizi ve fikirlerimizi anlattık.

Biga’mız için her zaman her ortamda görüşmelerimizi gerçekleştiriyor ve Biga’mızın menfaati için her platformda yönetici arkadaşlarımızla bir araya gelerek ortak paydada yapabileceklerimizi anlatıyoruz.

CHP Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk, yönetim kurulu ve meclis üyelerimize misafirperverlikleri için teşekkür ederim” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 26/05/2022, Perşembe günü yayınlandı, 243 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com