Vatandaşın ÇABİS tepkisi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Umarım bir an önce düzelir”

Şehir içi ulaşımda kullanılan ve havaların ısınması ile kullanım sıklığı artan, yaklaşık iki haftadır problemleri düzeltilmeyen bisikletler ve istasyonlar hala yerinde sayıyor. Kentliler, Çanakkale Belediyesi’nin artık konuyla ilgilenmesini bekliyor.

Kırılmış ve çalışmayan tuşları ile istasyonlar tamir edilmeyi beklerken öte yandan Çanakkale halkı da kendilerini sosyal ve ekonomik yönden oldukça rahatlatan ÇABİS uygulama noktalarındaki sorunların bir an önce düzeltilmesi yönünde haberler bekliyor.

Ulaşım ücretlerine gelen zamlar ve yazın gelmesiyle daha da çok ÇABİS’e yönelen kentliler için bisikletler önem arz ediyor. ÇABİS fiyat bakımından vatandaşlara ve öğrencilere kolaylık sağlıyor.

Gündem’e konuşan Kazım Bey’de maalesef diğer vatandaşlar gibi istasyonda bisikletini alamadığı için yürüyerek evine dönenler arasında. Kazım Bey ” Ben ÇABİS geldi geleli kullanıyorum ilk başta hiç bir sorun yaşamıyorduk. Ne güzel Yeni Kordon’dan Golf Çay bahçesine kadar gider hem sporumu yapmış olurdum hem de temiz hava alırdım fakat ikidir geliyorum ve düzeltilmediği için geri dönüyorum umarım bir an önce düzelir” ifadesini kullandı.

Özlem Kavuklu


Bu haber 24/05/2022, Salı günü yayınlandı, 445 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com