MHP’den saha çıkarması

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Filiz Kılıç, Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, MYK Üyeleri Yavuz Tellioğlu ve Şahin Gürz Çanakkale’ye geldiler. MHP kurmayları, İl Başkanı Ali Tuğrul Yıldırım ile birlikte, aktif saha çalışmasına imza attılar. İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma programı kapsamında, bir dizi program gerçekleştirildi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Filiz Kılıç, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, MYK Üyeleri Yavuz Tellioğlu ve Şahin Gürz Çanakkale’ye geldiler. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin önderliğinde başlatılan “İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” programı kapsamında, MHP kurmayları, Çanakkale’de bir dizi programın altına imza attılar.

MHP İl Başkanı Ali Tuğrul Yıldırım tarafından yapılan bilgilendirmede, “İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Bozcaada-Gökçaeada, Ayvacık-Ezine toplantılarımızı Ezine İlçe Başkanlığımızın ev sahipliğinde, Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Filiz Kılıç, Milletvekilimiz Prof. Dr. Sayın Sefer Aycan, MYK Üyelerimiz Sayın Yavuz Tellioğlu, Şahin Gürz Bey, STK’larımız, muhtarlarımız, kıymetli misafirler ve teşkilatlarımız ile birlikte gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.

Ezine’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirilirken, aynı zamanda köy hayırlarına da katılım sağlandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 23/05/2022, Pazartesi günü yayınlandı, 358 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com