“Gelecekle aramızda köprü kuruyor”

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kale Grubu, bu yıl İbrahim Bodur anısına, 30 Mayıs tarihinde Müze Gazhane’de gençler ile sosyal girişimcilik ekosistemini buluşturacak ‘Hayata Değer’ etkinliği düzenleyecek.

Türkiye sanayine hayatını adamış duayen bir iş insanı, uzak görüşlü bir girişimci, bayrağını ve milletini her şeyin önünde tutan bir vatansever, iş hayatında kazandıklarını Türkiye ve Türk insanına sunan bir halk adamı olan, Kale Grubu’nun kurucusu ve Onursal Başkanı Dr. (h.c.) İbrahim Bodur, vefatının altıncı yıl dönümünde Çan ve İstanbul’da gerçekleştirilen mevlit törenleri eşliğinde büyük özlem ve rahmetle anılıyor.

Zeynep Bodur Okyay: “Bize emanet ettiği değerler, gelecekle aramızda köprü kuruyor”

Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay, her adımlarında babası İbrahim Bodur’un emanetini yüceltmek ve değerlerini yaşatmak için büyük çaba gösterdiklerini belirterek “Altı yıl önce onu ebediyete uğurlarken; ağaçlarını sulamakla kalmayıp, yanına var gücümüzle yenisini eklemeye, binlerce kişilik ailemizi büyüteceğimize, elini tuttuğu çocuklara gelecek, kalbini açtığı çalışanlarına umut olacağımız, geliştirmek için gelişeceğimize, öğretebilmek için öğreneceğimize, her koşulda paylaşacağımıza ve dünyamıza iyi bakacağımıza söz verdik. Nitekim öyle de oldu.

Her zaman toplumsal fayda sağlamak için çalışan, davası uğruna tükenmeyen cesareti ile hayat boyu mücadele eden, yenilikçi bakış açısıyla hepimize ilham olan İbrahim Bodur’un bize intikal eden değerlerini yaşatarak yönümüzü tayin etmeye devam edeceğiz. Dün ile yarınımız arasında anlamlı bir köprü kuran bu değerler, gelecek nesillere bırakacağımız en anlamlı miras olacak” diye konuştu.

Gençler ve sosyal girişimciler ‘Hayata Değer’ etkinliğinde Müze Gazhane’de buluşacak

Kale Grubu, bu yıl kurucusu İbrahim Bodur’u anmak için, gençler ve sosyal girişimcileri buluşturacak ‘Hayata Değer’ etkinliği düzenliyor. ‘Birlikte, Bir İlkte’ sloganıyla 30 Mayıs Pazartesi günü Müze Gazhane’de gerçekleşecek etkinlikte çeşitli paneller ve atölye çalışmaları yer alıyor. Etkinlikte, sosyal girişimcilik ekosisteminin başrol oyuncuları deneyimlerini paylaşırken, pazar yeri ve atölye çalışmalarıyla katılımcılara yeni deneyim fırsatları sunulacak. Etkinlik, üniversiteden yeni mezun olmuş profesyoneller, lise öğrencileri, sosyal girişimciliğe ilgi duyan ve daha iyi bir dünya için adım atmaya hazır her yaştan genci buluşturmaya hazırlanıyor.

Haber Merkezi


Bu haber 23/05/2022, Pazartesi günü yayınlandı, 205 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com