Artık değiş!

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Birileri, Avrupa’nın dışında bir Scooter’a sahip olmanın yeterince garabet olduğunu düşünebilirler fakat bu projenin arkasındaki kişiler, basit bir motordan memnun değildiler. Bu yüzden de motorun gövdesine 1.2 GHz Mini-ITX ana kart, 1 GB RAM, 2 GB’lık bir SSD, Bluetooth ve kablosuz internetli bir bilgisayar ve bir televizyon, bir radyo alıcısı, 8 inç LCD dokunmatik ekran, GPS, web kamera, sistem durumu monitörü, mobil bir PVR ve bir elektro gitar PC çıkışı yerleştirmişler.


Diğer bir deyişle internette sörf yapabilir, Skype aramaları yapabilir, kendi özel radyo istasyonundan yayın yapabilir, mobil bir Wi-Fi hotspot olarak işlev görebilir, televizyon izleyebilir ve favori programlarınızı kaydedebilir, GPS’i kontrol edebilir ve yol boyunca elektro gitarınızı çalabilirsiniz. Kulağa çok eğlenceli geliyor değil mi?

Bir kovalakus  için paranın önemi yoktur. Yeter ki görüntüsü sağlam olsun..

 

Yakında seçimler var. Önerdiğim koltuk tipi.

İlk acil durum fırlatma koltukları, hayatınızı kurtarmak fakat sırtınızı da kırmak amacıyla tasarlanmıştı. Bugünün en üst düzey acil durum fırlatma koltukları, sıfıra sıfır koltuklar olarak tanımlanıyor. Çünkü bu koltuklar 0 metre yükseklikte ve 0 km. hızda bile çalışabilme yeteneğine sahip. Acil durum fırlatma koltukları oldukça ilginç tasarımlardır. Baktınız seçimlerden istediğiniz sonuçlar kedilerin hışmına uğruyor. Fırlayın gitsin.

GÜLMECE


Bu haber 22/05/2022, Pazar günü yayınlandı, 483 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com