Vestel Açılışına Yoğun İlgi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vestel’in yeni mağazasının açılışı Atatürk Caddesi’nde gerçekleşti. Açılış dua ile başlarken, siyasi parti temsilcileri, açılışa yoğun ilgi gösterdiler. 14.30’da başlayan açılış İsmet Balkan’ın konuşmasıyla sonlandı.

Açılışa, Belediye Başkanvekili Birten Sarıbaş, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, CHP Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erte, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran, İyi Parti Belediye Meclis Üyesi Ahmet Uslu, Esnaf Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan katılım gösterdi.

Yoğun ilgi gösterilen açılışa çok sayıda çelenk gönderildi.

Açılışa katılan siyasilere teşekkür eder İsmet Balkan, konuşmasının devamında “ Bizlere kendi adımıza Vestel’in ana bayisini açmak nasip oldu. Dostlarım, başkanlarımızın burada olması bizim açımızdan çok değerli. Ülkemiz gerçekten çok güçlü ben hayatım boyunca Türk insanına, Türk milletine güveniyorum. Bu gücümüzü aslında yurt dışına çıktığımız zaman çok daha fazla hissedebiliyoruz. Vestel Avrupa piyasasının yüzde yirmisine hakim, dünya piyasasının yüzde beşine hakim olan bir markadır Vestel. Çanakkale’de banka mercisi olarak bizi uygun gördüler. Onları burada temsil edelim dedik. Bugün sizlerle birlikte ilk adımımızı atıyoruz. Ben tekrar katılımlarından dolayı bütün misafirlerimize, hepinize çok teşekkür ediyorum. Şimdiye kadar parti açılışları yaptık, sivil toplum örgütü açılışı yaptık ama ilk olarak banka mercisi olarak kendimiz açılış yaptık. Çok büyük gurur duydum teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Özlem Kavuklu


Bu haber 21/05/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 302 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com