Kurumlar Öğrenciler için sahada

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Lapseki Kaymakamlığı ve Lapseki Belediye Başkanlığı tarafından yürütülen ortak projede 284 öğrenciye bir yıllık lisans anahtarı olan AHOB(Anla-Hızlan-Odaklan-Başar) Hızlı Okuma Programı dağıtımı gerçekleştirdi.

İlçe Kaymakamı Dr. Fatih Çelikkaya, Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Şafak Kılıçaslan ile birlikte eğitim-öğretime devam eden Plevne Orta Okulu, Şehit Hüseyin Çetin İmam Hatip Ortaokulu, Hüseyin Akif Terzioğlu Anadolu Lisesini ziyaret etti. Öğrencilerle bir araya gelen Kaymakam Çelikkaya, Belediye Başkanı Yılmaz 1 yıllık lisans anahtarı olan program dağıtımını gerçekleştirdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Şafak Kılıçaslan okulların yenilendiğini hatırlatarak bundan sonraki çalışmaların öğrencilerin akademik başarısını arttırmaya yönelik olacağının altını çizdi.

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz “geleceğin teminatı gençlerimiz için elimizi her zaman taşın altına koyuyoruz. Her zaman öğrencilerimize destek vermeye devam edeceğiz” diyerek destek mesajı verdi.

Haber Merkezi


Bu haber 21/05/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 175 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com