Rize, Artvin Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Dünyada 5 adet bulunan, Deniz üzerindeki Havalimanından ikisi, Türkiye’mizde. Biri Ordu, diğeri de yeni açılan Rize, Artvin havalimanı. Müthiş bir eser. Bir Türk olarak gurur duyduk. Ne yazık ki, muhalefetten, bu konuda bir tek olumlu yorum gelmedi. Karalar bağladılar. Sessizliğe büründüler. Yeni arayış içindeler. Yapılanları görmezden gelmeye eleştirmeye devam ediyorlar. Başka ne beklenir ki,mezarlığa İbrik koymanın, Hastane açmaktan daha önemli olduğunu söyleyen bir guruptan bahsediyoruz.Muhalifler, Nobeli hak ediyorlar. Neler mi yapıyorlar. Bakalım.

Eski CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, Habertürk’te ‘Açık ve Net’ programında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iktidardan gitmesi için canını bile verebileceğini söyledi. Aynen şu açıklamayı yaptı: “Biz Tayyip Erdoğan yarın düşsün isteriz.Net! Ama nasıl? Demokratik yollarla, seçim konulsun, yarın iktidarı terk etsin isteriz. Bunun için de canımı veririm. Açık söylüyorum. Vallahi de billahi de al canımı derim. Bu kadar bilenmiş ve adanmışım.”

Bir ara Levent Gültekin “Ülke de batsın, umurumda değil artık. Yeter ki Erdoğan gitsin” diyordu. Can Ataklı da “Erdoğan seçimle gitmez. Erdoğan’ın gitmesi için büyük

bir doğal afet olması gerekir” demişti. Muhalif sanatçı İlyas Salman ise “Cumhurbaşkanı Erdoğan dünyanın en büyük ödülünü dahi verse almam… Çünkü ödülü bu akılsız halkın

verdiği oylarla aldı zaten” diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı yüzde 52 oyla iktidara getiren milli iradeyi küçümsedi.

Bu nasıl bir Erdoğan öfkesidir anlamak mümkün değil? Biri

Evet, bazıları Erdoğan’ın 2002 yılından beri başta olmasını

hazmedemiyor. Üst üste bu kadar seçim kaybetmek bazılarının

psikolojisini bozdu ama halk her seferinde onu seçiyor. Bu başarıda muhalefetin kötü olmasının da payı var. “Nerede hata yapıyoruz?”, “Neden halka inemiyoruz?” diye sormuyorlar, özeleştiri yapmıyorlar. Sonra da kabahati halkta buluyorlar. Hep diyoruz ya. Biraz da Türk Devletinden yana olun.

Gülmece

Temel TV tamiri yaparken, arızalı olduğunu tespit ettiği 669 no’lu parçayı ilgili firmanın “Yedek parça servisinden istemiş… İsteğinin yerine 699 numaralı parça gelince “Aklınızı başınıza alın(!) gibi sert bir not ekleyerek paketi geri göndermiş… Bir hafta sonra 4 kelimelik bir notla aynı paket geri gelmiş “Lütfen paketi ters çevirin!” Sağlıcakla kalınız.


Bu haber 16/05/2022, Pazartesi günü yayınlandı, 379 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com