Başkan Borazan; “Sokağa çıkamayan kim gördük”

3 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan Biga’da düzenli olarak gerçekleştirdiği yerel medya kuruluşu ziyaretlerinde bu kez Biga Medya Lokum’u ziyaret etti. Başkan Nihat Borazan buradaki ziyaretinde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunurken, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan’ın gerçekleştirmiş olduğu açıklamalara da karşılık verdi.

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan’ın insan içine çıkamıyorlar sözüne istinaden rakamlarla yanıt veren Başkan Nihat Borazan “Madem Bigalılıktan bahsediyoruz. Bülent Turan bey kaç düğüne katılmış, kaç köy hayrına katılmış, kaç köyü ziyaret etmiş? Bir de Özgür Ceylan kaç ziyarette bulunmuş? Özgür bey açıklamasında ‘İnsan içine çıkamıyorlar’ demiş. Sadece benim teşkilatım Ramazan ayında 65 farklı köye 73 ziyaret gerçekleştirdik. Devamlı Biga’nın içindeyim beldelerimize düzenli olarak gidiyoruz. Çanakkale teşkilatı olarak 347 köy ve 10 bin 786 ev ziyareti gerçekleştirmişiz. Biz köyleri geziyoruz. Ben Özgür Ceylan’ı köylerde hiç görmedim. Bülent Turan sanki uzaydan geldi. Bülent Turan bence Özgür Ceylan’dan daha Bigalı. Şu dönemde diyorum. Çok daha fazla Biga’da zaman geçiriyor Bülent Turan. Evet, hizmetlerin takipçisi olun, ama teşekkür de edin. Geçen hafta yaklaşık 5 bin hemşehrimizin de katıldığı Bozlar hayrı yapıldı.

Biz Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu, Cumhur İttifakı ortağımız MHP İl Başkanı Ali Tuğrul Yıldırım, Biga İlçe Başkanı Salih Altınkaya tüm kademelerimiz ile tüm günü orda geçirdik. Çocuklarımız ile beraber olduk. Siz neredeydiniz? Ne ilçe başkanı ne Bigalı Vekil kimse yok. Muhtarlarımızın düğün cemiyetleri bayram boyunca Grup Başkanvekilimiz ile hepsine katıldık. Orda da yoktunuz.

Biga’da İsmail Işık döneminde çatı çöktüğünde de Bülent Turan destek olmuştu. Bunu araştırın. Yanlış bir söylemde bulunmak da istemiyorum. Ben öyle hatırlıyorum. Bülent Turan, Çanakkale Belediye Başkanı’nı makamında ziyaret etti. Çanakkale’deki CHP’li belediye başkanlarının tamamıyla bir araya geldi ve sorunlarının çözümü noktasında çalıştı. Özgür bey 3 yıldan bu yana Biga Belediyesi’ni kaç defa ziyaret etti. Niye gitmiyor belediyeye? Bizim milletvekillerimiz zaten yapılması gerekenleri yapıyor” ifadelerinde bulundu.

Haber merkezi


Bu haber 15/05/2022, Pazar günü yayınlandı, 522 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com