“Duyduğumuz minnet sözle ifade edilemez”

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Geçtiğimiz gün Balıkçı 286’da, Esnaf Odaları Birliğinin olağan genel kurulu gerçekleşti. Gerçekleşen genel kurulda, tek başkan adayı olan Ünal Özcan, görevi bir kez daha 4 yıllığına devraldı. Genel kurul sonrasında ise güven tazeleyen Esnaf Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan, bir değerlendirmede bulundu.

Esnaf Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan, başkan adayı olarak katıldığı genel kurulun ardından, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda “Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizin, seçimli olağan genel kurul toplantısını, Çanakkale Merkez, Ayvacık, Biga, Karabiga, Bayramiç, Çan, Ezine, Geyikli, Eceabat, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Umurbey, Yenice tüm ilçelerimiz ve beldelerdeki esnaf ve sanatkarlarımızı temsil eden mesleki oda başkanlarımızın, oda yönetim kurullarımızın, oda denetim kurullarımızın, görev süremiz sonunda, tekrar 4 yıllığına bizleri göreve layık gören, şahsıma ve tüm kurul üyesi başkanlarıma gönül dostlarıma dimdik sahip çıkan, destekleri ile bizleri onure eden, gururlandıran, yücelten, teveccüh gösteren çok değerli tüm oda başkanlarıma, odalarımız yöneticilerine, abi, abla, kardeş, dostum dediğim tüm genel kurulu üyelerimize, duyduğumuz minnet ve şükran sözle ifade edilemez.

Hepinizin önünde saygı ile eğiliyorum. Bu onurlu görevde, esnaf ve sanatkârlarımıza hizmet etme mücadelemizde, rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 14/05/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 174 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com